PRZYJACIELE NASZEJ FIRMY
Przez 20 lat, dzięki życzliwości wielu osób, mogliśmy rozwijać działalność, przetrwać złe chwile, odnosić sukcesy. Jestem wdzięczny wszyskim, którzy nas wspierają.

Przemysław Sochański
Foto/onas_dzial/max/2010_12_15__22_38_49__babcia-kielan.jpg
Pani Krystyna Kielanowa
Największym przyjacielem naszej firmy była Pani Krystyna Kielanowa z Głoskowa. Gdy miałem kilkanaście lat zaszczepiła we mnie miłość do ogrodów. W jej tajemniczym alpinarium narodziły się moje ambicje, pomysły i plany na przyszłość. W jej ogrodzie szlifowałem swoje rzemiosło, z niego czerpałem natchnienie i siłę. Pani Krystyna wspierała mnie do ostanich swoich dni. Nigdy o niej nie zapomnę! Przemysław Sochański
Foto/onas_dzial/max/2010_12_15__22_46_30__pani-tereska.jpg
Pani Teresa Farasiewicz
Raz, dwa razy do roku mamy przyjemność pracować w ogrodzie Pani Tereski pod Grodziskiem. Ta ciepła, przemiła osoba nigdy nie puściła naszej ekipy bez obiadu. Sama gotuje w starej kuchni, piecze ciasta specjalnie na nasz przyjazd i robi nalewki. Jej buraczki w słoikach już obrosły legendą. Kochana Pani Tereso, dziękujemy Ci za troskę i wielkie serce!
Foto/onas_dzial/max/2012_12_17__21_18_59__siostra-m.jpg
Siostra Mirosława Rytter
Czas nie odmieni prawdziwego przyjaciela. Siostra Mirosława od lat wspiera nas na wszelkie możliwe sposoby. Jestem jej ogromnie wdzięczny za życiowe rady i pomoc w trudnych chwilach. Nawet gdy jest daleko, wiem że mogę na nią liczyć.

Pixel Graf Rafał Wojtczak, www.pixelgraf.com.pl
Zapraszamy po stare odmiany drzew owocowych: www.kosztela.pl